Skoda Otomatik Şanzıman

Skoda marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Skoda araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Skoda otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Skoda otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Skoda Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Skoda grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

. Fabia 09G (Aisin TF-61SN) Otomatik Şanzıman Tamiri
. Fabia DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)
. Octavia 01M Otomatik Şanzıman Tamiri
. Octavia 09G (Aisin TF-61SN) Otomatik Şanzıman Tamiri
. Octavia DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (6 ileri 02E)
. Octavia DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)
. Superb 5HP19 Otomatik Şanzıman Tamiri
. Superb 09G (Aisin TF-61SN) Otomatik Şanzıman Tamiri
. Superb DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (6 ileri 02E)
. Superb DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)

Skoda Şanzıman Tamiri ve Testi

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Skoda otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Skoda araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Skoda şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Skoda otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Skoda Şanzıman Yağı Değişimi

Skoda şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Skoda otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Skoda şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Skoda şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.