Nissan Qashqai Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan Qashqai otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Nissan marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Nissan Qashqai otomatik şanzıman tipleri:

  • Nissan Qashqai J10 JF613E/AJ0 (6 vites) Otomatik Şanzıman Tamiri – 2.0 Benzinli
  • Nissan Qashqai J10 CVT Otomatik Şanzıman Tamiri – JF011E – 2.0 Dizel
  • Nissan Qashqai J10 CVT Otomatik Şanzıman Tamiri – 1.6 Benzinli
  • Nissan Qashqai J11 CVT Otomatik Şanzıman Tamiri – JF017E – 1.6 Dizel
  • Nissan Qashqai J11 CVT Otomatik Şanzıman Tamiri – JF016E – 1.2 Benzinli

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Nissan Qashqai otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz:

Güncel Nissan Qashqai şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Nissan Qashqai Şanzıman Yağı Değişimi

Nissan Qashqai şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Nissan Qashqai otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nissan Qashqai şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Nissan Qashqai şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.