Mercedes CLS Otomatik Şanzıman Tamiri

Mercedes CLS (W218 ve W219) otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Mercedes-Benz marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Mercedes-Benz E350 W211 ve W212 otomatik şanzıman tipleri:

  • Mercedes CLS W219 722.6 5 vites Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Mercedes CLS W219 722.9 7 vites Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Mercedes CLS W218 722.9 7 vites Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Mercedes otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Mercedes CLS şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Mercedes CLS Şanzıman Yağı Değişimi

Mercedes CLS şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Mercedes CLS otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mercedes CLS şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Mercedes CLS şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.