Kia Rio Otomatik Şanzıman Tamiri

Kia Rio otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Kia marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Kia Rio otomatik şanzıman tipleri:

  • Kia Rio Otomatik Şanzıman Tamiri – A4CF1 4 ileri vites
  • Kia Rio Otomatik Şanzıman Tamiri – A4CF2 4 ileri vites
  • Kia Rio Otomatik Şanzıman Tamiri – A6GF1 6 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Kia otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Kia Rio şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Kia Rio Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Kia Rio şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Kia Rio otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kia Rio şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Kia Rio şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.