Kia Otomatik Şanzıman

Kia marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Kia araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Kia otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Kia otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Kia Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Kia grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre şanzıman tipleri:

  • Kia Ceed: A4CF1, A4CF2 ve A6MF1 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Kia Cerato: A4CF1, A4CF2 ve F4A42 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Kia Picanto: JF405 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Kia Rio: A4CF1, A4CF2 ve A6GF1 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Kia Sorento: A5HF1, A6MF2, A6L3 ve RE5R05A Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Kia Sportage: RE5R05A, A6MF1 ve F4A42 Otomatik Şanzıman Tamiri
Kia Sorento RE5R05A Otomatik Şanzıman

Kia Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Kia otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Kia araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Kia şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Kia otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Kia Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Kia şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Kia otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kia şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Kia şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.