Jeep Wrangler Otomatik Şanzıman Tamiri

Jeep Wrangler otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Jeep marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Jeep Wrangler otomatik şanzıman tipleri:

  • Jeep Wrangler NAG1 (722.6) Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
  • Jeep Wrangler 545RFE Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
  • Jeep Wrangler ZF 8HP45 Otomatik Şanzıman Tamiri – 8 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Jeep otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Jeep Wrangler şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Jeep Wrangler Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Jeep Wrangler şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Jeep Wrangler otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Jeep Wrangler şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Jeep Wrangler şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.