Jaguar XJ Otomatik Şanzıman Tamiri

Jaguar XJ otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Jaguar marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Jaguar XJ serisi araçlarında Mercedes şanzıman ve ZF şanzıman kullanmaktadır. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Jaguar XJ otomatik şanzıman tipleri:

  • Jaguar XJ 722.6 Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
  • Jaguar XJ ZF 6HP19 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites
  • Jaguar XJ ZF 6HP26 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites
  • Jaguar XJ ZF 6HP28 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites
  • Jaguar XJ ZF 8HP70 Otomatik Şanzıman Tamiri – 8 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Jaguar otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Jaguar XJ şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Jaguar XJ Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Jaguar XJ şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Jaguar XJ otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Jaguar XJ şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Jaguar XJ şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.