Ford Powershift Kavrama Tamiri

Ford Powershift şanzıman ve kavrama titreme, silkeleme arıza ve sorunlarına garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Powershift şanzımanların arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

Ford Powershift kavrama fiyatı, garantili olarak yaptığımız işlem olmasına karşın oldukça uygundur. Powershift kavrama değişimi fiyatı için 0 216 365 95 00 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Firmamızı aramadan Ford Powershift kavrama tamiri yaptırmayınız.

Ford Powershift Kavrama Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen Ford Powershift DCT450/MPS6 ve DCT451/MPS6i otomatik şanzımanlar ve kavramaların titreme, silkeleme gibi problemleri kesinlikle ortadan kaldırılmakta ve bu sayede garantili revizyon işlemi gerçekleştirilmektedir.

Ford Powershift Şanzıman Arızaları

Ford powershift şanzıman sorunlarının en başına kavrama problemleri gelir. Genellikle kalkışta titreme olarak kendini belli eden kavrama sorunu, bir müddet sonra sürüş keyfini tamamen ortadan kaldırabilir.

Ford powershift şanzımanların diğer bir arızası, powershift mekatronik ünitenin bozulmasıdır. En belirgin arıza tipleri, geri vites veya D konumuna alındığında şanzımanda vuruntu ve ilerleyen durumlarda şanzımanın bazı viteslere hiç geçmemesidir.

Ford Powershift Kavrama Fiyatları

Ford Powershift kuru kavramaya (6DCT250) sahip Fiesta ve Focus kavrama değişimleri servisimizde orjinal parça kullanılarak yapılmaktadır. 2015 öncesi Kuga ve Mondeo araçlarda bulunan MPS6 (6DCT450) ve 2015 sonrası dizel Focus, Mondeo ve Kuga araçlarda bulunan MPS6i şanzıman kavramalarının ise tamir ve revizyonu garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Ford powershift kavrama fiyatı için 0 216 365 95 00 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ford-Mondeo-Focus-Fiesta-Powershift-Kavrama-Tamiri

Ford Powershift Şanzıman Yağı Değişimi

Ford Powershift şanzıman yağı değişimi, yağın ısınma ve kirlenme oranları göz önüne alındığında, otomatik şanzımanın ömrünü ciddi olarak uzatmaktadır. Servisimizde powershift şanzıman yağı değişimi tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Ford powershift otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Çift kavramalı Ford Powershift kavrama tamiri ile ilgili daha detaylı bilgilere kavramatamiri.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.