Ford Otomatik Şanzıman

Ford marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Ford araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Ford otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Ford otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Ford grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Ford otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Ford Fiesta Otomatik Şanzıman Tamiri ve Testi – 4F27E

Ford Kuga Otomatik Şanzıman Tamiri ve Final Testi – 6 İleri (6F35)

Ford Powershift Kavrama Tamiri
Ford-Mondeo-Focus-Fiesta-Powershift-Kavrama-Tamiri

Ford marka araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Ford şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Ford otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Ford Freemont Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Ford şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Ford otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ford şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Ford şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattımız