Audi Otomatik Şanzıman

Audi aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Audi araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Audi otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Audi otomatik şanzıman arızası için kesin çözüm üretmekteyiz.

Audi Otomatik Şanzıman Arızaları

Audi araçlarda çok farklı tiplerde otomatik şanzımanlar kullanılmıştır. 2000’li yılların başında kullanılan ZF ve Vw marka tam otomatik şanzımanları, 6 ve 7 ileri vites Multitronic CVT şanzımanlar ve DSG şanzımanlar izlemiş, daha sonra bu şanzımanların yerini 8 ileri Multitronic, 7 ileri S-Tronic ve ZF tam otomatik şanzımanlar almıştır. Her bir şanzıman grubu kendine has arıza ve sorunlara sahiptir. Dolayısı ile Audi şanzıman sorunu ifadesini her bir şanzıman tipi için ayrı ayrı incelemek gerekmektedir.

Audi Mekatronik Arızası ve Tamiri

dsdfds

Audi Kavrama Arızası ve Tamiri

dsdfds

Audi Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Audi grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

Audi Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Audi otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Audi araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Audi şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Audi otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Audi Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Audi şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Audi otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Audi şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Audi şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.